Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
hotel
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2471

PostWysłany: Wto Maj 07, 2024 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukacie może hotelu w Poznaniu? Zobaczcie na Apartamenty Stare Miasto Old Town Poznań - jest to piękne, luksusowe apartamenty w centrum starego miasta Poznań. Z hotelu wszędzie blisko i dobra komunikacja więc warto pomyśleć nad wyborem tego hotelu. Ja tam byłam i serdecznie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

telemistrz



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 629

PostWysłany: Wto Maj 14, 2024 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często zamiast hoteli, lepiej jest wybrać po prostu hostel. Tak jest np. w Łodzi gdzie łódź noclegi centrum https://gacjusz.pl/noclegi-lodz/ to naprawdę dość dobry standard i lokalizacje. Jedną z głównych zalet noclegów w hostelu w Łodzi jest dogodna lokalizacja w samym centrum miasta. Dzięki temu, goście mają łatwy dostęp do kluczowych atrakcji turystycznych, takich jak ulica Piotrkowska, Manufaktura czy EC1. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej umożliwia szybkie przemieszczanie się po całym mieście, co jest szczególnie korzystne dla turystów chcących zobaczyć jak najwięcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1513

PostWysłany: Sro Cze 12, 2024 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ośrodek Bolko to wyjątkowe miejsce położone w otoczeniu malowniczej przyrody, idealne dla osób poszukujących spokoju i relaksu z dala od miejskiego zgiełku. Zróżnicowana oferta noclegowa obejmuje komfortowe pokoje oraz apartamenty, zapewniając gościom przyjemny i wygodny pobyt. Dodatkowe udogodnienia, takie jak restauracja serwująca regionalne specjały czy basen, sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od preferencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2919

PostWysłany: Czw Cze 27, 2024 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warszawa oferuje szeroki wybór miejsc noclegowych, dostosowanych do różnych potrzeb i budżetów. Od luksusowych hoteli po przytulne pensjonaty, każdy znajdzie coś dla siebie. Centrum miasta to najczęstszy wybór dla osób ceniących bliskość głównych atrakcji turystycznych i komunikacji miejskiej. Oferuje ono także bogaty wybór restauracji i sklepów. Dla tych, którzy preferują spokojniejsze otoczenie, są dostępne hotele i apartamenty na obrzeżach Warszawy, oferujące ciszę i relaksującą atmosferę. Bez względu na lokalizację, dobre połączenia komunikacyjne sprawiają, że zwiedzanie miasta jest łatwe i wygodne. https://www.sofitel-victoria-warsaw.com/pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

fuksja9



Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 13

PostWysłany: Czw Cze 27, 2024 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama jeszcze niedawno nie miałam pojęcia, gdzie i jak spędzić tegoroczny urlop. Na szczęście trafiłam na stronę http://www.villacaffe.pl/ i znalazłam opis ciekawego hotelu mieszczącego się w Busku Zdroju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl