Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My finiszujemy z budową domu i teraz szukam rozwiązań które ułatwią nam życie w nowym domu. Przez przypadek trafiłam na taka ofertę tu https://clima.com.pl/ Klimatyzatory Toshiba, różne propozycje. Nie myślałam o takiej możliwości. Ale chyba jednak skorzystam z możliwości formularza kontaktowego ( na stronie ) i skorzystam z porad specjalistów z tej firmy. Klimatyzatory gwartujące chłodzenie, dobrą jakość powietrza to chyba dobre rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wybudowaniu domu warto również go ubezpieczyć. Na portalu https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/blog/ile-kosztuje-ubezpieczenie-domu-jednorodzinnego jest szczegółowo opisane dlaczego warto mieć takie ubezpieczenie. Ja zdecydowałam się zakupić, teraz śpię spokojnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2298

PostWysłany: Sob Lis 07, 2020 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony chciałbym Wam polecić usługi Ocieplanie ścian radomsko , ponieważ sam skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony. Pianka poliuretanowa spełnia swoją role, dzięki czemu mogę oszczedzić sporo na ogrzewaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 143

PostWysłany: Nie Lis 08, 2020 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Braas, gdzie znajdziesz listę dekarzy, którzy zajmują się wykonywaniem dachów z dachówki i do tego masz pewność, że na pewno zrobią to dobrze. No i oczywiście nie zapominając o dobrych dachówkach ceramicznych, cementowych, czy także blachodachówek i materiałów izolacyjnych oraz hydroizolacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to niełatwe zadanie. Dlatego ja postanowilem kupić duże mieszkanie lub dom ale gotowy. Szukając ofert trafiłem na biuro nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ Które ma w swojej ofercie i mieszkania i domy. Oferta wygląda interesująco, dlatego mam zamiar skorzystać z podanych danych kontaktowych i przedstawić swoje oczekiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2168

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już dom wybudujecie to ważne jest aby go ubezpieczyć, jeśli nie wiecie jak dobrać dla siebie najlepszą polisę to tutaj https://cuk.pl/porady macie poradnik który wam to ułatwi. Na rynku jest wiele ofert więc warto się wcześniej dowiedzieć co nieco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli zależy Ci na dobrej jakości również pokrycia dachowego i izolacji to zwróć uwagę na ofertę Braas gdzie znajdziesz wszystko czego w tym zakresie możesz potrzebować wraz z listą ich certyfikowanych dekarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karol443



Dołączył: 06 Sty 2019
Posty: 60

PostWysłany: Sro Lis 25, 2020 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z budowy domu zrezygnowałem, a zdecydowałem że na pewno skorzystam z bardzo dobrej oferty agencja nieruchomości warszawa .Z tego co wiem to z tej oferty teraz korzysta bardzo dużo osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór okien to bardzo poważne zadanie podczas budowy więc trzeba poświęcić trochę czasu. Mi znajomi dali namiary na firmę https://www.drutex.pl/ która to od lat jest liderem wśród stolarki okiennej. Poza tym można u nich także zakupić drzwi czy rolety a to uważam za bardzo duży plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

olka99



Dołączył: 23 Lis 2019
Posty: 151

PostWysłany: Sob Lis 28, 2020 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na placu budowy przydają się także https://betblok.pl/Plyty-drogowe-MON.html płyty drogowe, które umożliwiają maszynom poruszanie się po tym terenie. O to także warto zadbać, żeby budowa przebiegała sprawnie. Ułatwienie sobie komfortu pracy jest bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 508

PostWysłany: Sro Gru 30, 2020 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budując dom warto zastanowić się nad montażem rekuperacji. Taka wentylacja decentralna zapewnia prawidłową wymianę powietrza w domu, poprawia komfort życia mieszkańców, a tak ze zmniejsza koszty ogrzewania (rekuperacja z odzyskiem ciepła). Jak działa taka instalacja możecie przeczytać na stronie firmy ecocomfort.pl . Tu znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące wentylacji mechanicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciek7774



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 434

PostWysłany: Czw Gru 31, 2020 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boicie się kredytu? Ale przecież zawsze możecie mieć koszty takich kredytów pod kontrolą. Banki też często wystawiają jakieś promocje, a wiem o tym, ponieważ interesujemy się kupnem domu. Fajne propozycje domów widzieliśmy na stronie https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/domy i jest szansa, że w końcu na coś się zdecydujemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2298

PostWysłany: Sob Sty 09, 2021 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich zainteresowanych, ponieważ chciałbym Wam polecić usługi naprawy rur od wewnątrz. Moim zdaniem są to najlepsi specjaliści w swojej branży, którzy świadczą usługi w zakresie specjalistycznej lokalizacji przecieków w instalacjach domowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirek332323



Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 1058

PostWysłany: Nie Sty 17, 2021 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po zakończeniu budowy domu stwierdziłem , że skorzystam z bardzo profesjonalnej oferty ocieplenia pianą pur .Ta firma naprawdę jest bardzo dobra i każde zlecenie robi bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2021 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to nie przelewki, sama coś o tym wiem. Bardzo dużo rzeczy wychodzi w trakcie, dlatego też warto jak najlepiej się do tego przygotować. Wybierajcie tylko sprawdzone materiały, też i firmy z polecenia, jak się to da oczywiście załatwić. Zobaczcie sobie tak może firmę https://surpol.eu/ Na pewno przydadzą się wam ich usługi, a także i produkty przy budowie domu. Znajdziecie tu piasek, żwir i inne kruszywa w bardzo dobrych cenach. Mają też i maszyny budowlane na wynajem, zajmują się pracami ziemnymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 4 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl