Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Sro Gru 11, 2019 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak budujesz dom to możesz skorzystać z oferty firmy https://www.mpexpertbud.pl/ która wykona ekspertyzę budynku i wykaże czy wszystko z nim jak należy. Koszt usługi jest wart swej ceny a ty będziesz mieć pewność że dom jest wykonany jak należy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

DamianekLet



Dołączył: 12 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na budowę na pewno trzeba wziąć kredyt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

AndrzejWyrta



Dołączył: 12 Gru 2019
Posty: 3

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na pewno nie będzie to tanie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Bartoszek



Dołączył: 12 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziemię już kupiłem po dobrej cenie Smile zaraz przy lesie (bardzo malownicza okolica) czekam teraz na formalności do banku i powoli będę ruszał z budową domu modułowego Smile koszt takiego domu to naprawdę często koszt kupna 2-3 pokojowego mieszkania w stolicy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także jestem zdania, że podczas budowy domu przydadzą się namiary na dobrą hurtownia granitu gdyż w modzie są takie choćby schody bądź jakieś małe elementy w łazience czy też w salonie. Dlatego też warto jest mieć taką hurtownię, która ma doświadczenie w takich kamieniach i zapewniamy doradztwo techniczne w kwestiach doboru materiału oraz technologii wykonania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

calisa



Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 97

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich na forum!

Jeżeli jesteście na etapie budowy domu, to mam dla was bardzo ważną radę. Zwracajcie szczególną uwagę na wybór odpowiedniego pokrycia dachu swojego nowego domu. Tak to naprawdę bardzo ważna sprawa, której nie można lekceważyć. Dach to w końcu zabezpieczenie domostwa przed działaniem wymagających warunków atmosferycznych. Dlatego szczególnie ważne jest wybranie właściwego pokrycia dachowego. Jeżeli szukalibyście takiego, to dobrze się składa bo mogę wam coś polecić. Sprawdźcie koniecznie https://www.gerardroofs.pl/pl/ Mają szeroki wybór produktów, więc z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Mi w oko w szczególności wpadł model Gerard Milano. Tak jak wspomniałem, bez wątpienia każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb, oczekiwań i indywidualnych upodobań. Dlaczego warto postawić na tę markę? Odpowiedź będzie bardzo szybka i konkretna. Duże doświadczenie marki oraz aż 50 letnia gwarancja. Takie dane robią wrażenie i pozwalają bez namysłu skierować swoją uwagę w kierunku tej propozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

KarolinGUS



Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie dom nie potrzebny. Wystarczy mi mieszkanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Nie Gru 22, 2019 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jak już bierzemy się za budowę to najlepiej zainwestować w inteligentny dom . Jest aktualnie tyle dostępnych rozwiązań na rynku typu inteligentne oświetlenie, czujniki, kamery itd., że szkoda byłoby z takich udogodnień rezygnować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Pon Gru 30, 2019 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowę domu zacznij od wyboru producenta stolarki a najlepiej skieruj się tutaj https://www.drutex.pl/ Mają w ofercie okna, drzwi a nawet systemy tarasowe wykonane z PVC, aluminium lub drewna. Wszystko najwyższej jakości i w atrakcyjnej cenie. Dzięki nim oszczędzisz pieniądze oraz masz zapewnioną jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku budowy domu, warto korzystac z najlepszych produktów, dlatego polecam Wam https://www.hplush.pl/izolacja-cieplna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Crichton



Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 22

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budujecie dom sami czy korzystacie z firm budowlanych? Budując samemu można bardzo dużo zaoszczędzić, jednak sporo sprzętu i narzędzi trzeba kupić lub wypożyczyć. Jeśli poszukiwalibyście czegoś takiego jak systemy szalunkowe ścienne i stropowe to znajdziecie je tutaj. Firma ABC Szalunki ma w ofercie także wszelkie niezbędne akcesoria do takiej pracy, więc wejdźcie na stronę i zobaczcie całą ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej jest kupić gotowy dom? Lubię luksus z jakim wiąże się mieszkanie w domku, ale raczej nigdy nie pchałbym się w budowę domu, bo to jest drogi interes i poza pieniędzmi kosztuje sporo czasu i nerwów. Na stronie: https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/domy znalazłem najwięcej fajnych domów w mojej lokalizacji, dlatego polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że budowa domu to nie tylko projekt, dobrzy fachowcy, ale i też solidne materiały budowlane oraz wykończeniowe. Dlatego najlepiej kupować tego typu produkty na sprawdzony stronach typu https://budujmy.eu/ . Gdzie można znaleźć tylko dobre marki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciek7774



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 408

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie już wybrane wszystkie materiały, z których powstanie Wasz dom? Pytam, ponieważ polecane są teraz bardzo pustaki keramzytowe. Służą one do wznoszenia ścian, jak i do innych elementów konstrukcyjnych. Dodatkowo dzięki takim pustakom murowanie jest szybkie i bardzo wygodne. Na stronie https://betto.pl/materialy-budowlane/pustaki-keramzytowe możecie znaleźć takowe pustaki w ich ofercie. Dodatkowo ściany karmazynowe można tynkować każdym rodzajem tynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 605

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowę koniecznie trzeba również ogrodzić. Dobrze do tego sprawdzą się ogrodzania budowlane tymczasowe, ponieważ łatwo się je montuje, przestawia czy demontuje. Takich ogrodzeń nie musicie kupować, można je wynająć również - https://artefence.pl/ogrodzenia-tymczasowe-azurowe/ To cenowo bardziej opłacalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Strona 2 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl