Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Sprzątanie w biurze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

bilo



Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 12:22 pm    Temat postu: Sprzątanie w biurze Odpowiedz z cytatem

Chciałabym się dowiedzieć jak wiele osób korzysta z takiej opcji jaką jest sprzątanie w biurach Warszawa ? My nigdy nie mieliśmy do tego firmy zewnętrznej ale powierzchnia się zwiększyła i nie dajemy rady. co sądzicie o takich usługach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kolek.kos



Dołączył: 26 Paź 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 1:11 pm    Temat postu: gg Odpowiedz z cytatem

dużo osób, w biurach jest to potrzebne zwałaszcza w dużych w małych miastach to raczej nie jest zbyt potrzebne a raczej zbędne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 974

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania, że sprzątanie biur wrocław to teraz must have. Nikt nie sprząta na własną rękę, bo nie ma na to czasu. A takie firmy mają wykwalifikowanych pracowników, więc wiedzą jak prawidłowo sprzątać i robią to naprawdę dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzątać wiadomo, trzeba. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym tej pracy według mnie jest więcej. Pogoda za oknem też ma znaczenie. Tyle łatwiej, że teraz można ułatwiać sobie pracę stosując profesjonalny sprzęt. Taki na https://www.leifheitsklep.pl/ można znaleźć, duży jest wybór. To ważne, żeby to czego używamy było znakomitej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 211

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo osób decyduje się na zatrudnienie firm sprzątających ale moim zdaniem to strata pieniędzy. Jeśli dba się na co dzień o czystość w biurze to bez problemu da się utrzymać porządek. W szybkim i skutecznym sprzątaniu zawsze pomagają dobre środki. W sklepie https://sklep.kim24.pl/srodki-czystosci znajdziecie duży wybór preparatów do profesjonalnego sprzątania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej sprzątanie biur wrocław zlecić fachowcom, jak samemu zastanawiać się od czego zabrać się w kwestiach porządkowych? Przecież jest wiele dobrych firm, które rzetelnie wykonują swoje obowiązki. Ja korzystam chociażby z firmy Moppy i jestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2020 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele firm na w ofercie profesjonalne sprzątanie biura warszawa , ale czy wiecie dokładnie, które zajmują się tym na wysokim poziomie? Na pewno nie wszystkie, dlatego dobrze jest wiedzieć, że firma Idealne Sprzątanie to częsty wybór przedsiębiorców z Warszawy. I mogę to zaświadczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Czw Lis 11, 2021 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie też teraz zastanawiam się jak rozwiązać kwestię sprzatania w biurze czy korzystanie z ofert firm takich jak https://www.mosirbielskpodlaski.pl/firma/eko-czystosc jest dobrym rozwiązaniem? Są tutaj osoby, które właśnie tak to załatwiły? Napiszcie, bo jestem ciekawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2022 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez pinki dnia Czw Sie 11, 2022 6:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2022 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy czyszczenie wykładzin w biurze zlecacie firmie zewnętrznej?
Polecam zapoznać się z ciekawym artykułem https://www.infertility.org.pl/jak-znalezc-firme-do-prania-wykladzin-i-dywanow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2568

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2022 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orientujecie się gdzie szukać tego rodzaju ofert w Lublinie? Mam znajomą, która poszukuje dodatkowego zajęcia i mogłaby podjąć pracę w charakterze osoby utrzymującą czystość. Znalazłam w sieci taką agencję: https://atlaswork.pl/obszar-dzialania/agencja-pracy-tymczasowej-w-lublinie - może ktoś z was kojarzy? Zapewne jest więcej firm, ale ja kompletnie nie znam tego miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Czw Lis 17, 2022 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie niestety w firmie miał miejsce śmiertelny wypadek. Praca z maszynami to nie jest taka prosta sprawa i chwila nieuwagi może się skończyć właśnie tragedią. Musiałem później wykonać sprzątanie jednak plamy krwi nie chciały schodzić. Na stronie kastelnik.pl/sprzatanie-po-zmarlych-konin/ znalazłem ofertę która właśnie zajmuje się tego typu sprawami. Wam również polecam jak tylko będziecie potrzebować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2707

PostWysłany: Czw Sie 24, 2023 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firmą fachowo zajmująca się sprzątaniem, ozonowaniem i dezynfekcją wszelkiego rodzaju pomieszczeń magazynowych, biurowych oraz mieszkalnych jest https://insiemepolska.pl/ Szczerze polecam ich usługi. Są profesjonalistami w tym co robią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl